آموزش برنامه نویسی ، اموزش برنامه نویسی اندروید

تبلیغات

دسته‌ها


آموزش بازیابی پوشه ها و برنامه های بسته شدهReviewed by جواد on Dec 25Rating: 5.0آموزش بازیابی پوشه ها و برنامه های بسته شده فکر کنید، یک پوشه یک جایی دارید که باید فولدر، فولدر وارد شوید تا فایل یا برنامه مدنظر تان را باز کنید . بعد از مشکل فینگیلیش تایپ کردن در گوگل ، شاید

folders

فکر کنید، یک پوشه یک جایی دارید که باید فولدر، فولدر وارد شوید تا فایل یا برنامه مدنظر تان را باز کنید . بعد از مشکل فینگیلیش تایپ کردن در گوگل ، شاید بازیابی پوشه ها و برنامه های بسته شده جزء یکی از معضلات بزرگ از آغاز عصر رایانه تا کنون است ! امروز در لرن اس تی یو می خواهیم برنامه ای به شما معرفی کنیم که می خواهد به این مشکل چند ده ساله پایان دهد ! با لرن اس تی یو همراه باشید.

 

حالا قبل از شروع هر چیز خیلی ساده و سریع بگویم ، اگر در هر بروزر و مرورگری ، زبانه شما بسته شد ، کافیست Shift + Ctrl + T را با هم فشار دهید تا تب مدنظر شما مجدد بازیابی شود . اما خب برسیم به اصل داستان .

آموزش بازیابی پوشه ها و برنامه های بسته شده در کسری از ثانیه

Undo Close

آموزش بازیابی پوشه ها و برنامه های بسته شده2

 

این برنامه ابزاری ساده است که آخرین برنامه ها و پوشه های بسته شده شما را مانیتور کرده و یک لیست ایجاد می کند . با استفاده از آن می توانید هر کدام از آن ها را بازیابی کنید .

برای استفاده از Undo Close

 

آن را درون یک پوشه استخراج کرده و فایل اجرایی آن را باز نمایید . پس از اجرای برنامه دو بخش Recently Closed Folders و Recently Closed Apps را مشاهده خواهید کرد . این برنامه به صورت خودکار مانیتورینگ برنامه ها و پوشه های بسته شده شما را انجام می دهد و آن ها را به ترتیب در لیست نگهداری ذخیره می کند .

 

اکنون هنگامی که می خواهید ، برنامه یا پوشه ای ر ا بازیابی کنید ، خیلی راحت Control + Shift +A ( برای برنامه ) و Control + Shift + F (برای پوشه ) را فشار دهید . البته می توانید در صورت تمایل آن را تغییر دهید . برای تغییر کلید ها ، کافیست بر روی آن کلیک کرده و پس از وارد کردن هر ترکیب ، بر روی Change کلیک کنید .

 

اکنون با هر بار فشردن کلید ها، برنامه یا پوشه بسته شده شما بازیابی خواهد شد . البته یک مشکل یا شاید هم نقطه قوتی که این برنامه دارد اینست که نمی شود برنامه یا پوشه ای را از لیست حذف کرد .

در ضمن فراموش نکنید تیک Run on Startup را بزنید تا همیشه بر روی رایانه شما فعال باشد .

نتیجه گیری

 

چند هفته ای که از آن استفاده کنید ، تفاوت را واقعا حس خواهید کرد ! مسلما هنگامی که یک برنامه یا پوشه مهم را ببندید و هیچ یک Pin نباشند ، به خاطر این سرعت عمل پدرشان را دعا خواهید کرد !

این بهترین برنامه ای بود که در این زمینه تاکنون وجود داشت . در صورتی که برنامه بهتری می شناسید ، آن را با حتما با لرن اس تی یو در میان بگذارید .

 

موفق باشید

مشخصات

دانـــــلود

  • 195

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

فرادرس، بزرگ ترین دانشگاه آنلاین ایران
آموزش مبانی برنامه نویسی
آموزش جاوا
آموزش سی شارپ
آموزش شی گرایی در سی شارپ
آموزش ویژوال بیسیک دات نت
آموزش PHP
آموزش پایتون
آموزش برنامه نویسی C
آموزش برنامه نویسی C++
آموزش برنامه نویسی اندروید
آموزش وردپرس
آموزش برنامه نویسی