آموزش بازیابی پوشه ها و برنامه های بسته شده

آموزش بازیابی پوشه ها و برنامه های بسته شدهReviewed by جواد on Dec 25Rating: 5.0آموزش بازیابی پوشه ها و برنامه های بسته شده فکر کنید، یک پوشه یک جایی دارید که باید فولدر، فولدر وارد شوید تا فایل یا برنامه مدنظر تان را باز کنید . بعد از مشکل فینگیلیش تایپ کردن در گوگل ، شاید

فکر کنید، یک پوشه یک جایی دارید که باید فولدر، فولدر وارد شوید تا فایل یا برنامه مدنظر تان را باز کنید . بعد از مشکل فینگیلیش تایپ کردن در گوگل ، شاید بازیابی پوشه ها و برنامه های بسته شده جزء یکی از معضلات بزرگ از آغاز عصر رایانه تا کنون است ! امروز در لرن اس تی یو می خواهیم برنامه ای به شما معرفی کنیم که می خواهد به این مشکل چند ده ساله پایان دهد ! با لرن اس تی یو همراه باشید.

 

حالا قبل از شروع هر چیز خیلی ساده و سریع بگویم ، اگر در هر بروزر و مرورگری ، زبانه شما بسته شد ، کافیست Shift + Ctrl + T را با هم فشار دهید تا تب مدنظر شما مجدد بازیابی شود . اما خب برسیم به اصل داستان .

آموزش بازیابی پوشه ها و برنامه های بسته شده در کسری از ثانیه

Undo Close

آموزش بازیابی پوشه ها و برنامه های بسته شده2

 

این برنامه ابزاری ساده است که آخرین برنامه ها و پوشه های بسته شده شما را مانیتور کرده و یک لیست ایجاد می کند . با استفاده از آن می توانید هر کدام از آن ها را بازیابی کنید .

برای استفاده از Undo Close

 

آن را درون یک پوشه استخراج کرده و فایل اجرایی آن را باز نمایید . پس از اجرای برنامه دو بخش Recently Closed Folders و Recently Closed Apps را مشاهده خواهید کرد . این برنامه به صورت خودکار مانیتورینگ برنامه ها و پوشه های بسته شده شما را انجام می دهد و آن ها را به ترتیب در لیست نگهداری ذخیره می کند .

 

اکنون هنگامی که می خواهید ، برنامه یا پوشه ای ر ا بازیابی کنید ، خیلی راحت Control + Shift +A ( برای برنامه ) و Control + Shift + F (برای پوشه ) را فشار دهید . البته می توانید در صورت تمایل آن را تغییر دهید . برای تغییر کلید ها ، کافیست بر روی آن کلیک کرده و پس از وارد کردن هر ترکیب ، بر روی Change کلیک کنید .

 

اکنون با هر بار فشردن کلید ها، برنامه یا پوشه بسته شده شما بازیابی خواهد شد . البته یک مشکل یا شاید هم نقطه قوتی که این برنامه دارد اینست که نمی شود برنامه یا پوشه ای را از لیست حذف کرد .

در ضمن فراموش نکنید تیک Run on Startup را بزنید تا همیشه بر روی رایانه شما فعال باشد .

نتیجه گیری

چند هفته ای که از آن استفاده کنید ، تفاوت را واقعا حس خواهید کرد ! مسلما هنگامی که یک برنامه یا پوشه مهم را ببندید و هیچ یک Pin نباشند ، به خاطر این سرعت عمل پدرشان را دعا خواهید کرد !

این بهترین برنامه ای بود که در این زمینه تاکنون وجود داشت . در صورتی که برنامه بهتری می شناسید ، آن را با حتما با لرن اس تی یو در میان بگذارید .

 

موفق باشید

پاسخ دهید