آموزش برنامه نویسی ، اموزش برنامه نویسی اندروید

تبلیغات

دسته‌ها


تلفن همراه جایگزین پسورد Gmail شدReviewed by جواد on Dec 25Rating: 5.0تلفن همراه جایگزین پسورد Gmail شدرمز عبور ها همیشه طعمه خوبی برای هکرها هستند و حفاظت از آنها نیز همیشه سخت است گروهی از محققان به دنبال یافتن راهی برای حذف کلمه عبور و استفاده از

gmail

 

رمز عبور ها همیشه طعمه خوبی برای هکرها هستند و حفاظت از آنها نیز همیشه سخت است

 

گروهی از محققان به دنبال یافتن راهی برای حذف کلمه عبور و استفاده از روشی جایگزین به منظور شناسایی هویت کاربران در سایت‌ها و سرویس‌های مختلف هستند.

 

این متخصصان می‌گویند در حال آزمایش روشی برای ورود به Gmail با استفاده از تلفن همراه و بدون تایپ رشته‌ای از کاراکترها در قالب کلمات عبور هستند .

برای استفاده از این روش ، هر کاربر باید یک گوشی تلفن همراه مورد تائید را به کار بگیرد تا اطلاعات تائید شده حساب شخصی وی در هر رایانه وارد آن شود .

 

گوشی مورد استفاده باید حتما از قابلیت قفل نمایشگر هم برخوردار باشد ، زیرا باز کردن قفل گوشی مقدمه‌ای برای تائید یا رد دسترسی به حساب کاربری از این طریق است .

 

بنابراین حتی در صورت اعمال این روش هم می‌توانید در صورت تمایل به روش استفاده از کلمات عبور بازگردید .

 

در قالب این روش غیرفعال کردن حساب کاربری در صورت گم شدن گوشی و همین‌طور افزودن گوشی جدید در صورت تعویض گوشی پیش‌بینی شده است .

 

در حال حاضر گروهی از کاربران در حال آزمایش روش جدید ورود به جیمیل بدون استفاده از کلمات عبور هستند . امید می‌رود استفاده از روش مذکور به کاهش موفقیت حملات هکری و پیشینگ منجر شود .

مشخصات

دانـــــلود

  • 100

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

فرادرس، بزرگ ترین دانشگاه آنلاین ایران
آموزش مبانی برنامه نویسی
آموزش جاوا
آموزش سی شارپ
آموزش شی گرایی در سی شارپ
آموزش ویژوال بیسیک دات نت
آموزش PHP
آموزش پایتون
آموزش برنامه نویسی C
آموزش برنامه نویسی C++
آموزش برنامه نویسی اندروید
آموزش وردپرس
آموزش برنامه نویسی