سورس برنامه نویسی مین روب (MineSweeper ) + فیلم آموزشی + داکیومنت الگوریتم

سورس برنامه نویسی مین روب (MineSweeper ) + فیلم آموزشی + داکیومنت الگوریتم

اندازه: نامشخص

دسته بندی:

قیمت: 20000 تومان

تعداد نمایش: 321 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۵

به روز رسانی در: ۱۰ دی ۱۳۹۵

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

سورس برنامه نویسی مین روب (MineSweeper ) + فیلم آموزشی + داکیومنت الگوریتمReviewed by Zahramirzajanzade on Dec 17Rating:

بدون شک شما با بازی MineSweeper  یا همان مین روب که روی کلیه ویندوزهای مایکروسافت بصورت پیش فرض نصب است آشنا هستید. این بازی از طرفداران زیادی برخوردار است. بازی ساده و در عین حال جذاب و فکری . در این بازی وظیفه پیدا کردن مین ها را دارید، در حقیقت شما در این بازی باید بوسیله عدد هایی که بعضی از خانه ها در اختیار شما قرار می دهد، مین های موجود در آن صفحه را پیدا کنید . با اجرای برنامه، فرمی باز می شود که محیط کامل بازی را نشان میدهد. در این فرم کاربر با کلیک روی هر خانه امکان دارد با سه حالت روبرو شود: امکان دارد با کلیک روی خانه ای قرار گیرد که شامل مین است، در نتیجه بازنده خواهد شد. و یا امکان دارد با کلیک روی خانه، خانه باز شود و یک عدد از ۱ تا ۴ را نشان دهد که تعداد مین های اطراف آن خانه می باشند. همچنین امکان دارد با کلیک ناحیه ای از فرم باز شود که پاک است و مینی در آن وجود ندارد اما در تمام خانه های اطراف این ناحیه اعدادی برای مایش تعداد مین های اطرافش نیز ظاهر میشود.

شما باید براساس قوانین خانه های شامل اعداد، حدس بزنید که کدام خانه شامل مین است و آنرا خنثی کنید.

اگر بتوانید تمام خانه های فرم را باز کنید و مین ها را خنثی نمایید، برنده بازی خواهید شد.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که شما هم می توانید برنامه مین روب را با C++ کدنویسی کنید؟ ما به شما می آموزیم که چگونه با استفاده از زبان برنامه نویسی C++ برنامه مین روب را بنویسید. این مجموعه ارزشمند شامل سورس کامل برنامه مین روب ویندوز + توضیحات مراحل کار و الگوریتم + فیلم آموزشی کامل این کدنویسی می باشد.

در این سورس کد جالب C++، شبیه سازی بازی مین یاب را در اختیار دانشجویان عزیز قرار داده ایم.

یک پروژه بسیارکامل برای دانشجویان کاردانی و کارشناسی به همراه فیلم آموزش کدنویسی کلیه مراحل + سورس برنامه نویسی+داکیومنت الگوریتم و مراحل کار

برای دریافت این سورس لطفا روی لینک دانلود کلیک نمایید.

 

۱ نظر

پاسخ دهید