دانلود سورس برنامه فعال سازی یک نرم افزار + فیلم آموزشی +داکیومنت

دانلود سورس برنامه فعال سازی یک نرم افزار + فیلم آموزشی +داکیومنت

اندازه: نامشخص

دسته بندی:

قیمت: 15000 تومان

تعداد نمایش: 168 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۲۹ آذر ۱۳۹۵

به روز رسانی در: ۱۰ دی ۱۳۹۵

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

دانلود سورس برنامه فعال سازی یک نرم افزار + فیلم آموزشی +داکیومنتReviewed by Zahramirzajanzade on Dec 19Rating:

برنامه ای که مشاهده می کنید برنامه فعال سازی یک نرم افزار است که شامل دو عدد  textbox و سه عدد bottom است که در پایین پنجره برنامه قرار دارد که textbox اول به عنوان شماره سریال ( شامل اطلاعات گرفته شده از cpu  کاربر ) که باید کاربر برای ورود به نرم افزار از این طریق یک کلید فعال سازی در اختیار داشته باشد که باید آن را از کمپانی سازنده نرم افزار دریافت نماید.

 کاربر میتواند با استفاده از textbox که حاوی سریال نرم افزار می باشد آن را به شرکت ارسال کرده و کلید فعال سازی را از کمپانی دریافت و از نرم افزار استفاده کند. در این پنجره سه bottom وجود دارد که به ترتیب عبارتند از ” ساخت کلید فعال ساز” ” فعال سازی ” ” خروج “.

 لازم به ذکر است که ساخت کلید فعال ساز نباید به کاربر نشان داده شود که چون در این جا میخواهیم به آموزش این برنامه بپردازیم به ناچار آن را نمایش می دهیم ولی در برنامه اصلی آن را نمایش نمی دهیم چون این کلید مخصوص کمپانی ساخت نرم افزار می باشد.  

  همانطور که در برنامه مشاهده می کنید یک کد در textbox اول نمایش داده شده است که از cpu  کامپیوتر کاربر گرفته شده است. ادامه توضیحات در داکیومنت موجود می باشد…

شما می توانید برای دریافت این بسته که شامل سورس کامل برنامه و داکیومنت توضیح مراحل کار و فیلم آموزشی مراحل کدنویسی می باشد را با کلیک بر روی لینک دانلود دریافت نمایید.