روز برنامه نویس

روز برنامه نویس
روز برنامه نویسReviewed by جواد on Dec 2Rating: 5.0روز برنامه نویسروز برنامه نویس, روز ۲۵۶, روز ۲۵۶ ام هر سال, معادل عدد ۱۰۰, به عنوان روز برنامه نویس, عدد ۲۵۶ بالاترین عدد دودویی, ارزش ویژه, اولین بار در سال ۲۰۰۲, کارمندان یک شرکت کامپیوتری در روسیه, روز برنامه‌ نویس نام‌ گذاری, ۲۰۰۹رئیس جمهور وقت روسیه, کشورهای دیگر, ایالات متحده آمریکا, یک آزادکار, یک دانشجو, ۱۰ آذرماه, ۲۵۶امین روز سال شمسی, عنوان روز برنامه نویس , روز برنامه نویس جشن میگیریم, در تقویم ملی کشورمان ثبت می‌کنیم, ثبت می‌کنیم, تقویم ملی,

روز ۲۵۶ ام هر سال  ( معادل عدد  ۱۰۰ در مبنای شانزده ) به عنوان روز برنامه نویس نام گرفته است . عدد ۲۵۶ بالاترین عدد دودویی در بین ۳۶۵روز سال است که ارزش ویژه ای بین همه برنامه نویسان دارد .
برای اولین بار در سال ۲۰۰۲ ، کارمندان یک شرکت کامپیوتری در روسیه ، که امضاهایی را جهت به رسمیت شناختن روزی با عنوان روز برنامه‌نویس جمع‌آوری کردند . در سال ۲۰۰۹رئیس جمهور وقت روسیه ، این روز را به عنوان روز برنامه‌ نویس نام‌ گذاری کرد و  کشورهای دیگر از جمله بریتانیا و  آمریکا  این روز را به عنوان روز برنامه‌ نویس پاس میدارند .
ممکن است ما عضو یک تیم یا شرکتی باشیم که به توسعه نرم‌افزارها  می پردازیم ، یک آزادکار و یا یک دانشجو باشیم ، اینروز متعلق به همه ماست . ما به کمک هم ۱۰ آذرماه یعنی ۲۵۶امین روز سال شمسی – را به عنوان روز برنامه نویس  جشن میگیریم و آن را در تقویم  ملی کشورمان ثبت می‌کنیم .

پاسخ دهید