Bing در حال بلعیدن Google است!

Bing در حال بلعیدن Google است!Reviewed by کاظم جوادی on Dec 31Rating: 5.0Bing در حال بلعیدن Google است!آیا بینگ به آرامی و مانند یک مار بوا در حال بلعیدن Google نیست؟!

ComScore یک شرکت بازاریابی و تجزیه و تحلیل اینترنتی است و اخیرا از سهم موتور های جستجوگر آمارهایی را منتشر کرده است که در این آمارها خبرهای خوبی برای مایکروسافت وجود دارد. در جدولی که ComScore ارائه کرده است گوگل در ماه نوامبر با کسب سهم ۶۳٫۹ درصدی مقام اول و پس از آن بینگ از مایکروسافت با ۲۰٫۹ مقام دوم و یاهو با سهم ۱۲٫۵ درصدی مقام سوم را در امریکا به خود اختصاص داده اند. بر اساس جدولی که مشاهده می کنید در بین ماه های اکتبر و نوامبر موتور جستجوگر بینگ ۰٫۱ درصد افزایش سهم داشته است، این درحالیست که سهم گوگل و یاهو بدون تغییر باقی مانده است.

microsoft-s-search-engineشاید با خود بگویید ۰٫۱ درصد افزایش سهم، زیاد نیست و اهمیتی ندارد. ولی اگر بدانید رشد سهم بینگ صعودی بود و از ابتدای ماه نوامبر ۲۰۱۴ سهم خود را از ۱۹٫۶ درصد به ۲۰٫۹ درصد رسانده است و این درحالی است که در این بازه ی زمانی سهم گوگل از ۶۷ درصد به ۶۳٫۹ درصد کاهش یافته است، قضیه خیلی جالب تر می شود. اینطور نیست؟! آیا بینگ به آرامی و مانند یک مار بوا در حال بلعیدن Google نیست؟!

این آمار نشان دهنده افزایش محبوبیت روز افزون مایکروسافت و ویندوز انقلابی ۱۰ است. چرا که موتور جستجوگر پیش فرض این سیستم عامل زیبا و کاربردی بینگ است و کورتانا دستیار دیجیتالی شما نیز به خوبی با آن کار می کند که همه ی این ها باعث شده است کابران به راحتی به شکل محسوس و نامحسوس از آن استفاده کنند و از برتری های این موتور جسجوگر قدرتمند نسبت به گوگل آگاهی یابند.

از آنجایی که سهم ویندوز۱۰ همانطور که در خبر های قبلی گفتیم به سرعت در حال افزایش است و سرعت رشد این سیستم عامل در سال ۲۰۱۶  انفجارگونه خواهد بود انتظار می رود چنین شرایطی نیز در مورد موتور جستجو گر بینگ به وجود آید و شاهد رشد هرچه بیشتر آن باشم.

پاسخ دهید