۵ نکته حیاتی برای نگهداری از لپ تاپ

5 نکته حیاتی برای نگهداری از لپ تاپReviewed by جواد on Dec 10Rating: 5.05 نکته حیاتی برای نگهداری از لپ تاپاغلب ما از لپ تاپ ، گوشی هوشمند و از تبلت استفاده های زیادی می کنیم بنابراین حفظ ونگهداری آنها اهمیت زیادی دارد . لپ تاپ ها دارای کیبورد و صفحه نمایش هستند بنابراین تمیز نگه داشتن کیبورد و همچنین صفحه نمایش آن اهمیت دارد . ۵ نکته حیاتی برای نگهداری از لپ تاپ

اغلب ما از لپ تاپ ، گوشی هوشمند و از تبلت استفاده های زیادی می کنیم بنابراین حفظ ونگهداری آنها اهمیت زیادی دارد .
لپ تاپ ها دارای کیبورد و صفحه نمایش هستند بنابراین تمیز نگه داشتن کیبورد و همچنین صفحه نمایش آن اهمیت دارد .

۵ نکته حیاتی برای نگهداری از لپ تاپ

لپ تاپ

کیبورد لپ تاپ ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند بنابراین خوب است که هر چند وقت آن را تمیز کنیم و همیشه سعی کنید از یک کیف و یا کاور برای لپ تاپ خود استفاده کنیم تا در مقابل ضربه محافظت شود .

۱- برای نگهداری لپ تاپ همیشه باید آن ها را از تماس با آب و یا حرارت حفظ نمود بنابراین استفاده از کیف و یا کاور برای حفظ و نگهداری لپ تاپ ها مناسب است .همچنین صفحه نمایش لپ تاپ ها نیز باید در برابر تماس با آب و یا حرارت حفظ شود .

۲- استفاده از آنتی ویروس برای لپ تاپ ها اهمیت دارد تا آن ها را در برابر انواع ویروس ها حفظ نماید .

۳- همیشه در هنگام خرید لپ تاپ و یا گوشی های هوشمند به گارانتی و ضمانت نامه آن نیز توجه کنید .

۴- برای تمیز کردن لپ تاپ ابتدا آن را خاموش کنید و بعد آن را تمیز کنید . مانیتور و صفحه نمایش لپ تاپ نیز در برابر حرارت و یا تماس با آب آسیب پذیر هستند بنابراین همیشه باید آن ها در برابر حرارت و یا تماس با آب حفظ نمود .

۵- چون لپ تاپ ها تنوع بسیار زیادی دارند برای خرید یک لپ تاپ نیز همیشه ویژگی ها و امکانات مختلف آن را در نظر بگیرید و لپ تاپ مورد نظر خود را انتخاب کنید .

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی learnstucom دنبال کنید .

پاسخ دهید