آموزش برنامه نویسی ، اموزش برنامه نویسی اندروید

تبلیغات

دسته‌ها


گوگل رایانه شما را جستجو خواهد کرد

بدون دیدگاه
گوگل رایانه شما را جستجو خواهد کردReviewed by بردیا on Sep 9Rating: 5.0گوگل رایانه شما را جستجو خواهد کردگوگل رایانه شما را جستجو خواهد کرد

هدف گوگل کاوش محتوای برنامه‌های گوشی و کامپیوترها است.

i

با توجه به در پتنتی که در بالا مشاهده می‌کنید، ممکن است جست‌وجوی گوگل به زودی به اطلاعات برنامه‌های کامپیوتر کاربران نیز دسترسی پیدا کند.

این پتنت با نام «اطلاعات برنامه‌های کامپیوتر در نتایج جست‌وجو» شناخته می‌شود و انواع مختلفی از قابلیت‌های جست‌وجو و روش‌های اجرای آن را شامل می‌شود.

در اسنادی که توسط گوگل در USPTO (اداره ثبت اختراع آمریکا) قرار گرفته، شرکت لیستی از مکان‌های مختلف برای جست‌وجو مثل برنامه‌های محلی، سرویس‌های از راه دور و برنامه‌های ثبت‌شده را عنوان کرده است.

برای برنامه‌های ثبت‌شده گوگل به جست‌وجو در بخش‌های اجتماعی، مسیریابی (Google Maps)، پخش‌کننده چندرسانه‌ای و محتوا می پردازد.

برای سرویس‌های از راه دور گوگل در وب، اخبار و رسانه‌های اجتماعی به جست‌وجو می‌پردازد، البته الآن هم همین کار را انجام می‌دهد.

برای برنامه‌های محلی، جست‌وجوی گوگل به برنامه‌ها، بوکمارک‌ها و مخاطبین خلاصه می‌شود.

البته می‌توان با خیال راحت تصور کرد که گوگل بدون اجازه شما در میان این اطلاعات به جست‌وجو نخواهد پرداخت و هر نتیجه‌ای که مشاهده کنید، تنها برای خودتان است.

احتمالاً به زودی این رشد قابلیت‌های بخش جست‌وجوی گوگل، به اطلاعات شما که در اینترنت قرار نگرفته‌اند و در حافظه گوشی جای دارند هم راه خواهد یافت.

مشخصات

دانـــــلود

  • 102

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *