آموزش برنامه نویسی ، اموزش برنامه نویسی اندروید

تبلیغات

دسته‌ها


هک نشدن اندروید با این برنامهReviewed by جواد on Nov 26Rating: 5.0هک نشدن اندروید با این برنامههک نشدن اندروید با این برنامه, هک, هک نشدن, برنامه, هک نشدن اندروید, برنامه هک نشدن, برنامه هک نشدن اندروید

با گسترش تلفن های هوشمند و نرم افزارهای مربوط به آنها ، افرادی به دنبال این هستند که از این فضا سوء استفاده کنند و با هک کردن دستگاه شما از آن و اطلاعات موجود در آن بهره ببرند . راه های سوء استفاده زیادی وجود دارد که یکی از آنها هک کردن دوربین دستگاه شما می باشد. با این کار فرد می تواند بدون آن که شما متوجه شوید از شما و اطرافتان فیلم برداری کند که این می تواند برای شما بسیار خطرناک باشد.

برای درمان این مشکل استفاده از برنامه های بلاک کننده دوربین گوشی است که یکی از بهترین برنامه ها Camera Block Spyware نام دارد . این برنامه دوربین جلو و عقب دستگاه را مسدود می کند تا هکرها نتوانند به این دو قطعه آن دسترسی داشته باشند.

کار با این برنامه بسیار آسان است . شما تنها با یک کلیک خواهید توانست دسترسی به دوربین ها را محدود کنید . همچنین این برنامه ، تمامی برنامه هایی را که در گوشی اجازه دسترسی به دوربین ها را دارند که ممکن است تهدیدی برای شما باشند را شناسایی و به شما نمایش می دهد.
این برنامه برای دستگاهای دارای اندروید ۴ به بالا قابل اجرا می باشد.

 

رایگان – دانلود با لینک مستقیم

مشخصات

دانـــــلود

  • 92

برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *