آموزش برنامه نویسی ، اموزش برنامه نویسی اندروید

تبلیغات

دسته‌ها


سؤالات آزمون نظام مهندسی آذر 92-معماری نظارتReviewed by آریانا on Aug 1Rating: 5.0سؤالات آزمون نظام مهندسی آذر 92-معماری نظارت نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی رشته معماری گرایش نظارت آذر 92

نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی 1

آزمون ورود به حرفه ی مهندسان  هر ساله دوبار توسط سازمان نظام مهندسی  کشور برگزار می شود. این آزمون در ۷ رشته اصلی از جمله:

رشته های تاسیسات برقی ساختمان، تاسیسات مکانیکی ساختمان، عمران، معماری، ترافیک، شهرسازی و نقشه برداری برگزار می گردد. کلیه کارشناسانی که دارای مدرک مهندسی در هر یک از رشته های فوق هستند با گذشت سه سال از زمان فارغ التحصیلی مجاز به شرکت در این آزمونها هستند.

شما پس از قبولی در این آزمون سرنوشت ساز  پروانه اشتغال بکار در حرفه مهندسان کسب کنید و بواسطه آن به عنوان کارشناس سازمان نظام مهندسی در امور نظارت ساختمانها و یا طراحی و نظارت ساختمانهای استان خود فعالیت کنید

این آزمون در سال ۹۵ در تاریخ ۱۱ و ۱۲ شهریورماه برگزار می گردد. در این مطلب نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی رشته معماری گرایش نظارت را در دسترس شما عزیزان جهت کمک به آمادگی شما برای آزمون قرار داده ایم. امید است که تمامی مهندسان عزیز در این آزمون سربلند و موفق باشند.

با تشکر

گروه آموزشی لرن اس تی یو

لطفا برای دریافت نمونه سوالات روی لینک زیر کلیک نمایید.

مشخصات

  • 69

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

فرادرس، بزرگ ترین دانشگاه آنلاین ایران
آموزش مبانی برنامه نویسی
آموزش جاوا
آموزش سی شارپ
آموزش شی گرایی در سی شارپ
آموزش ویژوال بیسیک دات نت
آموزش PHP
آموزش پایتون
آموزش برنامه نویسی C
آموزش برنامه نویسی C++
آموزش برنامه نویسی اندروید
آموزش وردپرس
آموزش برنامه نویسی