آموزش برنامه نویسی ، اموزش برنامه نویسی اندروید

تبلیغات

دسته‌ها


دوره کامل و تصویری آموزش Entity Framework Code First به صورت پروژه محورReviewed by حامد الوندی on Jan 24Rating: 5.0 دوره کامل و تصویری آموزش Entity Framework Code First به صورت پروژه محوردر خدمت شما هستیم با دوره آموزش Entity Framework Code First در قالب پروژه دفترچه تلفن در سی شارپ حتما شما برای کار با پایگاه داده از ADO.NET استفاده کرده اید و با سختی ها و عدم مدیریت آسان آن آشنا هستید به همین دلیل بود که مایکروسافت Entity Framework را روی کار آورد که بهترین و آخرین مدل آن Code First می باشد. در اینجا شما به صورت کامل و با زبان فارسی در قالب پروژه دفترچه تلفن با Entity Framework مدل Code First در سی شارپ آشنا خواهید شد.

entity

 

دوره آموزش Entity Framework Code First

به نام خدا

در خدمت شما هستیم با دوره آموزش Entity Framework Code First در قالب پروژه دفترچه تلفن در سی شارپ

حتما شما برای کار با پایگاه داده از ADO.NET استفاده کرده اید و با سختی ها و عدم مدیریت آسان آن آشنا هستید به همین دلیل بود که مایکروسافت Entity Framework را روی کار آورد که بهترین و آخرین مدل آن Code First می باشد.
در اینجا شما به صورت کامل و با زبان فارسی در قالب پروژه دفترچه تلفن با Entity Framework مدل Code First در سی شارپ آشنا خواهید شد.(علاوه بر توضیحات و تصاویر زیر فیلم دمو را نیز دریافت و مشاهده کنید تا به طور کامل با دوره آشنا شوید)

تصاویری از محیط پروژه:

تصویر ۱
تصویر ۲
تصویر ۳
تصویر ۴
تصویر ۵
تصویر ۶
تصویر ۷
تصویر ۸
تصویر ۹
تصویر ۱۰
تصویر ۱۱
تصویر ۱۲
تصویر ۱۳
تصویر ۱۴
تصویر ۱۵
تصویر ۱۶
تصویر ۱۷
تصویر ۱۸
تصویر ۱۹

علاوه بر آن ما در این دوره مباحث کمیاب و جذابی را نیز بررسی کرده ایم که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت:

۱- ساخت فایل ستاپ پس از اتمام پروژه: که موارد(نصب sql به صورت سایلنت روی سیستم کاربر،فقط خواندنی نشدن دیتابیس،اعمال سطوح دسترسی،نصب فونت ها،نصب دات نت فریم ورک،رجیستر کردن کامپوننت هایی که نیاز به رجیستر شدن دارند که در اینجا ما کامپوننت کایلیکس را رجیستر خواهیم کرد، اضافه کردن فایل های مورد نیاز به ستاپ،اضافه کردن فایل های مورد نیاز برای اجرا شدن گزارشاتی که از استیمول سافت استفاده شده برای اجرای صحیح گزارشات بدون نصب استیمول سافت، نحوه ی تنظیم برنامه ای که با Entity Framework Code First پیاده سازی شده است برای اجرای صحیح و بدون مشکل در سیستم کاربر و همه ی مواردی که یک پروژه ستاپ به آن نیاز خواهد داشت)

۲- آموزش نحوه مبهم سازی سورس پروژه با SmartAssembly

۳- ساخت فرم خوش آمدگویی زیبا(SplashScreen): در اینجا به صورت حرفه ای با استفاده از فتوشاپ و کدنویسی اقدام به طراحی فرم خوش آمدگویی میکنیم که مواردی مثل: دادن شکل دلخواه به فرم،سایه دار کردن،گرد کردن گوشه ها را بررسی که در اینجا فرم خوش آمدگویی خود را همانند فرم خوش آمدگویی visual studioطراحی خواهیم کرد.

۴- ثبت نام مدیر سیستم در اولین اجرای نرم افزار: در اینجا ما به نرم افزار نام کاربری و کلمه عبور پیش فرض نخواهیم داد چون استاندارد و حرفه ای نیست بنابراین در اولین اجرای نرم افزار بررسی میکنیم اگر مدیر ثبت نام نکرده فرم ثبت نام مدیر نمایش داده شود.

۵- تریال سازی نرم افزار و ساخت شماره سریال برای آن

۶- فرم لاگین

۷- چند زبانه کردن نرم افزار: در این دوره شما به صورت کامل و حرفه ای با نحوه چندزبانه کردن نرم افزار آشنا خواهید شد که کل نرم افزار اعم از ظاهر،پیغام ها،گزارشات و . . . را چندزبانه کنید.

۸- نحوه ایجاد سطح دسترسی برای کاربران

۹- ذخیره تصویر مخاطب

۱۰- گزارش گیری با استیمول: در این دوره ما با روش های مختلف گزارش گیری خواهیم کرد و نحوه ارسال تصویر به گزارش را نیز فرا خواهیم گرفت همچنین نحوه پویا کردن ستون های خود را بررسی کرده ایم که کاربر ستون هایی را که نیاز دارد در گزارش ظاهر شوند.

۱۱- ارسال و دریافت پیامک: برای ارسال و دریافت پیامک ما با هر دو روش مودم GSM و وب سرویس قابلیت ارسال و دریافت پیامک را به نرم افزار اضافه خواهیم کرد و بررسی شده هر کدام باید در چه پروژه هایی استفاده شوند و همچنین یکی از بهترین شرکت هایی که پنل پیامک ارائه میدهد را معرفی خواهیم کرد.

۱۲- قسمت تنظیمات نرم افزار: در اینجا برای نرم افزار بخشی را به عنوان تنظیمات پیاده سازی خواهیم کرد که کاربر بتواند تنظیماتی مثل تغییر زبان،اضافه کردن کاربر توسط مدیر،رجیستر کردن نرم افزار قبل از اتمام محدودیت استفاده را انجام دهد.

۱۳- رسم نمودار: در این دوره شما با نحوه رسم نمودار در سی شارپ آشنا خواهید شد.

۱۴- گرفتن بکاپ و ریستور کردن فایل پشتیبان: دراین مرحله مهترین بخش یک نرم افزار را پیاده سازی خواهیم کرد و از بهترین کد و روش استفاده خواهیم کرد تا کاربر بتواند در دیتابیس های سنگین با حجم چندین گیگابایت عملیات بکاپ و ریستور را انجام دهد.

۱۵- ایجاد فایل راهنما برای نرم افزار

۱۶- اصول و قواعد نامگذاری: در حین دوره شما با نحوه صحیح نامگذاری متغییرها،کنترل ها،کلاس ها و . . . در یک پروژه آشنا خواهید شد و همچنین یک بخش هم به صورت مجزا به این بحث اختصاص داده شده است.

۱۷- و نکات زیادی که در حین دوره آنها را فرا خواهید گرفت.

دریافت دموی آموزش

 


مشخصات

دانـــــلود

  • 679

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

فرادرس، بزرگ ترین دانشگاه آنلاین ایران
آموزش مبانی برنامه نویسی
آموزش جاوا
آموزش سی شارپ
آموزش شی گرایی در سی شارپ
آموزش ویژوال بیسیک دات نت
آموزش PHP
آموزش پایتون
آموزش برنامه نویسی C
آموزش برنامه نویسی C++
آموزش برنامه نویسی اندروید
آموزش وردپرس
آموزش برنامه نویسی