آموزش برنامه نویسی ، اموزش برنامه نویسی اندروید

تبلیغات

دسته‌ها


آموزش نرم افزار 3DMax قسمت بیست و دوم- ویرایش اشیا و کار با Sub Object های آن هاReviewed by فیروزه اکبری on Jan 24Rating: 5.0آموزش نرم افزار 3DMax قسمت بیست و دوم- ویرایش اشیا و کار با Sub Object های آن هادر بیست و دومین قسمت از مجموعه آموزشی نرم افزار تری دی مکس ، به بحث ویرایش و ایجاد تغییرات بر روی اشیاء ترسیم شده می پردازیم. همچینین در این ویدئو می آموزید که چگونه می توانید به اجزای تشکیل دهنده ی شئ دسترسی پیدا نمایید.

3ds-max


در بیست و دومین قسمت از مجموعه آموزشی نرم افزار تری دی مکس ، به بحث ویرایش و ایجاد تغییرات بر روی اشیاء ترسیم شده می پردازیم. شما پس از ایجاد یک شئ می توانید به وسیله ی ابزارهای گوناگون آن را ویرایش نمایید.

برای این کار پس از ترسیم شئ باید در پانل کامند به سربرگ Modify سوویچ نمایید و سپس با استفاده از دستورات اصلاحی یا Modifier ها می توانید هندسه شئ را ویرایش کرده و مطابق میل خود ان را تغییر دهید. همچینین در این ویدئو می آموزید که چگونه می توانید به اجزای تشکیل دهنده ی شئ دسترسی پیدا نمایید. در واقع ما به شما می آموزیم که چگونه یک شئ را از حالت پارامتریک به حالت Editable Poly در بیاورید تا بتوانید اجزای تشکیل دهنده شئ مثل لبه ها، رئوس ، وجوه  و … را ویرایش کنید. 

  امیدوارم این قسمت از آموزش نیز مورد توجه شما دوستان قرار بگیرد. منتظر شنیدن انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

با تشکر، فیروزه اکبری

لطفا جهت دانلود رایگان ویدئو آموزشی روی لینک دانلود کلیک نمایید.

مشخصات

  • 91

برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *