آموزش برنامه نویسی ، اموزش برنامه نویسی اندروید

تبلیغات

دسته‌ها


آموزش برنامه نویسی yii جلسه ۲۴

بدون دیدگاه
آموزش برنامه نویسی yii جلسه 24Reviewed by بردیا on Apr 5Rating: 5.0آموزش برنامه نویسی yii جلسه 24آموزش برنامه نویسی yii جلسه 24 در این جلسه مرور خواهیم کرد در مور ویجت ها در yii و نحوه برنامه نویسی widget در yii را که برای تولید ابزارک های کوچک در برنامه نویسی php در چهارچوب yii به کار می آیند را مرور می کنیم .سپس در قسمت بعدی این جلسه راجع به assets ها در yii که خود مسئول کنترل اسکریپتها مانند css در برنامه نویسی widget ها می باشد .

آموزش برنامه نویسی yii2

 

آموزش برنامه نویسی yii  جلسه ۲۴

در این جلسه مرور خواهیم کرد در مور ویجت ها در yii  و نحوه برنامه نویسی widget در yii  را که برای تولید ابزارک های کوچک در برنامه نویسی php  در چهارچوب yii  به کار می آیند را مرور می کنیم .سپس در قسمت بعدی این جلسه راجع به assets  ها در yii  که خود مسئول کنترل اسکریپتها مانند css  در برنامه نویسی widget  ها می باشد .

که برای این منظور قطعا از asset  ها در yii  باید استفاده کرد.در قسمت سوم این جلسه مروری هرچند اجمالی بر رو extensions  در yii  خواهیم داشت که خود کلاس های را با کاربرد های خاص در php  تحت چهار چوب yii2  در خود جای داده است . به عنوان مثال کلاس های برای اعمال تغیرات در عکسها در php  ،امید واریم که این جلسه نیز برای شما مورد استفاده باشد.

مشخصات

  • فرمت فایل: RAR
  • حجم فایل: 18 مگابایت
  • شرکت سازنده: لرن اس تی یو
  • رمز فایل: www.learnstu.com
  • منبع: آموزش برنامه نویسی
  • 139

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

فرادرس، بزرگ ترین دانشگاه آنلاین ایران
آموزش مبانی برنامه نویسی
آموزش جاوا
آموزش سی شارپ
آموزش شی گرایی در سی شارپ
آموزش ویژوال بیسیک دات نت
آموزش PHP
آموزش پایتون
آموزش برنامه نویسی C
آموزش برنامه نویسی C++
آموزش برنامه نویسی اندروید
آموزش وردپرس
آموزش برنامه نویسی