آموزش برنامه نویسی php جلسه چهارم

آموزش برنامه نویسی php جلسه چهارمReviewed by بردیا on Dec 2Rating: 5.0آموزش برنامه نویسی php جلسه چهارمچهارمین جلسه از ویدئو آموزش برنامه نویسی پی اچ پی که به صورت پروژه محور در سایت لرن اس تی یو برای شما عزیران ارائه شده است.در این جلسه ما به برسی نحوه تعریف صحیح یک کاربر در برنامه نویسی php میپردازیم و با استفاده از ajax کار کنترل ورودی برای ورود صحیح داده ها به سایت انجام خواهیم داد ممکن است دوستانی با تکنولوژی ajax و یا با کاربرد ajax در php آشنایی نداشته باشند .

چهارمین جلسه از ویدئو آموزش برنامه نویسی پی اچ پی که به صورت پروژه محور در سایت لرن اس تی یو برای شما عزیران ارائه شده است.در این جلسه ما به برسی نحوه تعریف صحیح یک کاربر در برنامه نویسی php  میپردازیم و با استفاده از ajax کار کنترل ورودی برای ورود صحیح داده ها به سایت انجام خواهیم داد ممکن است دوستانی با تکنولوژی ajax و یا با کاربرد ajax  در php  آشنایی نداشته باشند .

اِیْ‌جکس   یا به عبارت بهتر Asynchronous JavaScript And XML مجموعه‌ای می باشد  از استانداردهای تکنولوژی  وب  که به کمک آن می‌توان برنامه‌هایی تحت وب توسعه داده، که به راحتی  با کاربران تعامل داشته باشند. با استفاده از این تکنولوژِ ها و با کمک گرفتن از  انتقال بسته های  کوچک داده و اطلاعات از Server، صفحات وب از حالت غیر فعال خارج می‌کند و واکنشهای مناسب با روال های جاری  انجام می‌دهد. ای‌جکس یک معماری جدید  برای توسعه بهتر برنامه‌های تحت وب می باشد. که با سرعت خیره کننده ای در حال توسعه است   و کمتر کاربر اینترنت است که هنوز گذرش به یکی از صفحاتی که با این معماری ساخته شده‌اند نیفتاده باشد، و از قابلیت‌های عالی آن بهره کافی نبرده باشد ب. Gmail، Google Map، Google Suggest، Orkut، و…   نمونه‌های قابل ذکری هستند که  از کاربرد ای‌جکس. با استفاده از این معماری، صفحات وبی با تعامل  بسیار بالایی با کاربران دارند. قابل ذکر است، مهم‌ترین برتری  این معماری این می باشد  که  برای انجام هر کاری دیگر  لازم نیست صفحه وب مجدادا بارگذاری شود.

این خلاصه ای بود از تکنولوژی ای جکس در آینده ای نزدیک در همین سایت ویدئو های آموزشی پرکاربردی را از کاربرد ایجکس در پی اچ پی و کاربرد AJAX  در ASP.NET  خواهید دید.

برای دانلود جلسه چهارم از ویدئو آموزش برنامه نویسی PHP  روی لینک زیر کلیک کنید.

این یک آموزش پروژه محور بر اساس پروژه طراحی سایت خبری با php می باشد.


پاسخ دهید