آموزش برنامه نویسی ، اموزش برنامه نویسی اندروید

تبلیغات

دسته‌ها


آموزش برنامه نویسی php جلسه پنجمReviewed by بردیا on Dec 3Rating: 5.0آموزش برنامه نویسی php جلسه پنجماین جلسه پنجم از سری آموزش های برنامه نویسی پی اچ پی می باشد در این جلسه یاد خواهیم گرفت که چگونه با استفاده ازphp و ajax از بانک اطلاعاتی اطلاعاتی را فراخوانی ،ویرایش و یا حذف کنیم ،از دیگر آموزش هایی که در این ویدئو آموزشی برنامه نویسی php برای امروز در نظر گرفته ایم نحوه استفاده از تکنولوژی html5 می باشد که در ادامه توضیحات مختصری راجع به این تکنولوژی آورده شده است.

این جلسه پنجم از سری آموزش های برنامه نویسی پی اچ پی می باشد در این جلسه یاد خواهیم گرفت که چگونه با استفاده ازphp و ajax از بانک اطلاعاتی اطلاعاتی را فراخوانی ،ویرایش و یا حذف کنیم ،از دیگر آموزش هایی که در این ویدئو آموزشی برنامه نویسی php  برای امروز در نظر گرفته ایم نحوه استفاده از تکنولوژی html5  می باشد که در ادامه توضیحات مختصری راجع به این تکنولوژی آورده شده است.

HTML5 یا زبان نشانه‌گذاری ابرمتنی۵ یا  به عبارتی  اچ‌تی‌ام‌ال۵ زبانی ساده برای ساختن و توسعه صفحات تحت وب در اینترنت می باشد.اچ تی ام ال ۵ پنجمین تجدید نظر از استاندارد اچ‌تی‌ام‌ال است که تا به حال  همچنان در حال توسعه‌ می باشد. هدف های  مهم  HTML5 روند توسعه  این زبان به نحوی است که از به روز ترین  فناوری‌های چند رسانه‌ای حمایت کند .این در حالی است که هم  راحت توسط انسان‌ قابل درک باشد وهم توسط رایانه‌ها و نرم افزار ها قابل خواندن باشد. این تکنولوژی در نظر دارد نه تنها HTML4 بلکه XHTML۱ و ۲HTML را نیز در دست حمایت داشته باشد.

یکی از بهترین ابزار های موجود برای طراحی های رابط کاربری زیبا در صفحات وب به دلیل پشتیبانی از چند رسانه ای ها ،اچ تی ام ال ۵  می باشد،در زیر ویدئو آموزش برنامه نویسی پی اچ پی پروژه محور را در زیر دانلود کنید

این یک آموزش پروژه محور بر اساس پروژه طراحی سایت خبری با php می باشد.


 

مشخصات

دانـــــلود

  • 174

برچسب ها

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

فرادرس، بزرگ ترین دانشگاه آنلاین ایران
آموزش مبانی برنامه نویسی
آموزش جاوا
آموزش سی شارپ
آموزش شی گرایی در سی شارپ
آموزش ویژوال بیسیک دات نت
آموزش PHP
آموزش پایتون
آموزش برنامه نویسی C
آموزش برنامه نویسی C++
آموزش برنامه نویسی اندروید
آموزش وردپرس
آموزش برنامه نویسی