آموزش برنامه نویسی ، اموزش برنامه نویسی اندروید

تبلیغات

دسته‌ها


آموزش برنامه نویسی c#.net مقدماتی جلسه اولReviewed by بردیا on Nov 2Rating: 5.0آموزش برنامه نویسی c#.net مقدماتی جلسه اولزبان برنامه نویسی c#.net یکی از پرکاربرد ترین و در عین حال سخت رین زبان های برنامه نویسی می باشد و هر روزه مشتاقان زیادی برای یادیگیری این زبان قدرتمند اقدام می کنند بر همین اساس ما بر این آمدیم تا ارائه یک دوره مقدماتی برنامه نویسی سی شارپ دات نت و در ادامه آن آموزش های پروژه محور کمکی کرده باشیم در راستای تربیت برنامه نویسان قدرتمند در کشور عزیزمان

c#

تا اوسط سال ۲۰۰۳ که نخستین ورژن  از تکنولوژی .net با ورژن ۱٫۱ ارائه شد برنامه نویسی شی گرا در بین برنامه نویسان قدرت نمایی کرده بود  و همه به قدرت‌های این تکنولوژی اذعان داشتند. در اواسط سال ۲۰۰۳ اولین نمونه  ویژوال استدیو دات نت به اسم  ویژوال استدیو  ورژن ۷ از سمت  شرکت مایکرو سافت ارائه  شد که انقلابی بزرگ در عرصه برنامه نویسی به حساب می آمد. در این بسته تقریباً بیشتر توانمندی‌های C#.Net در VB.Net هم دیده میشد.

در اوایل سال  ۲۰۰۵ نسخهٔ دوم از ویژوال استدیو .net  به اسم   ویژوال استدیو ورژن ۸ ارائه  شد که در آن زبان های جدیدی مانند  #J نیز ارایه شد که تگمیل شده ++J بود. تا به امروز ورژن های مختلفی از  ویژوال استدیو با پشتیبانی از فریم ورک های متفاوت ارائه شده است.زبان برنامه نویسی c#.net یکی از پرکاربرد ترین و در عین حال سخترین زبان های برنامه نویسی می باشد و هر روزه مشتاقان زیادی برای یادیگیری این زبان قدرتمند اقدام می کنند بر همین اساس ما بر این آمدیم تا ارائه یک دوره مقدماتی برنامه نویسی سی شارپ دات نت و در ادامه آن آموزش های پروژه محور کمکی کرده باشیم در راستای تربیت برنامه نویسان قدرتمند در کشور عزیزمان .

این دوره توسط مهندس حامد الوندی ارائه شده است ،اولین قسمت این دوره را از لینک زیر به صورت رایگان می توانید دریافت کنید.


مشخصات

دانـــــلود

  • 263

برچسب ها

مطالب پیشنهادی ما

دیدگاه های شما

پاسخ دهید

فرادرس، بزرگ ترین دانشگاه آنلاین ایران
آموزش مبانی برنامه نویسی
آموزش جاوا
آموزش سی شارپ
آموزش شی گرایی در سی شارپ
آموزش ویژوال بیسیک دات نت
آموزش PHP
آموزش پایتون
آموزش برنامه نویسی C
آموزش برنامه نویسی C++
آموزش برنامه نویسی اندروید
آموزش وردپرس
آموزش برنامه نویسی