کمپانی بزرگ HP هم یک گوشی قدرتمند ویندوز ۱۰ ای می سازد

کمپانی بزرگ HP هم یک گوشی قدرتمند ویندوز 10 ای می سازدReviewed by کاظم جوادی on Dec 28Rating: 5.0کمپانی بزرگ HP هم یک گوشی قدرتمند ویندوز 10 ای می سازدمدتی قبل در بنچمارک GFXBench اطلاعاتی در مورد گوشی ای با عنوان HP Falcon منتشر شد. ابتدا گمان می رفت که HP Falcon یک اسم رمز برای یک گوشی ویندوز 10 ای از خانواده ی لومیا باشد اما به نظر می شود گوشی یاد شده یک گوشی ویندوز 10 ای قدرتمند از کمپانی بزرگ HP باشد و این خبر در وبسایت های مختلفی از جمله وبسایت آلمانی Dr Windows تایید شده است. قابل ذکر است که این گوشی احتمالا در ماه فوریه 2016 در کنگره ی جهانی موبایل معرفی خواهد شد.

مدتی قبل در بنچمارک GFXBench اطلاعاتی در مورد گوشی ای با عنوان HP Falcon منتشر شد. ابتدا گمان می رفت که HP Falcon یک اسم رمز برای یک گوشی ویندوز ۱۰ ای از خانواده ی لومیا باشد اما به نظر می رسد گوشی یاد شده یک گوشی ویندوز ۱۰ ای قدرتمند از کمپانی بزرگ HP باشد و این خبر در وبسایت های مختلفی از جمله وبسایت آلمانی Dr Windows تایید شده است.

قابل ذکر است که این گوشی احتمالا در ماه فوریه ۲۰۱۶ در کنگره ی جهانی موبایل معرفی خواهد شد.
از مشخصات فنی این گوشی قدرتمند می توان به پردازنده اسنپدراگون ۸۲۰، پردازنده ی گرافیکی آدرنو ۵۳۰، دوربین ۲۰ مگاپیکسلی عقب و دوربین ۱۲ مگاپیکسلی جلو، صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی با رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ پیکسل اشاره کرد.
با توجه به افزایش روز به روزی تعداد کاربران ویندوز ۱۰ در سطح جهان هر روز شاهد این هستیم که کمپانی های بزرگ اشتیاق بیشتری به تولید گوشی های مبتنی بر سیستم عامل قدرتمند ویندوز ۱۰ نشان می دهند.

پاسخ دهید