پنج میانبر YouTube که باید بدانید

پنج میانبر YouTube که باید بدانیدReviewed by جواد on Dec 21Rating: 5.0پنج میانبر YouTube که باید بدانید۵ میانبر YouTube که باید بدانید,YouTube ,میانبر,پنج میانبر YouTube که باید بدانید,پنج میانبر YouTube,۵ میانبر YouTube,

YouTube – این سرویس پخش ویدئوی جهانی که فکر نمی کنم حتی کسی در ایران باشد که هفته ای یکبار از آن استفاده نکند ! متوقف کردن ، وقفه در پخش ویدئو ، یا جلو و عقب رفتن در یوتیوب و … جزء کار هایی است که همه مان با موس انجام می دهیم . اما همین کار ساده هم می تواند بسی آسان تر باشد ! در ادامه نوشته با لرن اس تی یو همراه باشید تا شرتکات های کاربردی یوتیوب آشنا شوید .

J – این دکمه می تواند  پخش ویدئو را ۱۰ ثانیه  به عقب بازگرداند .
L – پخش را  ۱۰ ثانیه به جلو می برد .
K – این دکمه که  دقیقا ما بین L و J قرار دارد  مثل SpaceBar پخش را متوقف  یا اجرا می کند .

کلید های ۱-۹ – این دکمات  ( جمع مکسر دکمه! ) ، شما را به درصد  موردنظر در پخش می برند . مثلا اگر ۱ را بزنید  به ۱۰% از فیلم می روید ، ۹ را بزنید به ۹۰% از فیلم می روید  و …
۰ –  دکمه صفر، شما را به ابتدای  فیلم می رود ، که شاید یکی از سخت ترین  آسان ها باشد ! فرقی ندارد  شما در حال پخش هستید  و یا آن را متوقف کرده اید .
شما می توانید  از این میانبر ها  در Windows، Mac، Linux، با مرورگر های  Chrome ، Firefox و  Microsoft Edge  استفاده نمایید . البته گاهی ممکن است استفاده  از این میانبر ها در ویدئو هایی  که به صفحات دیگر پیوست  (emnedd) شده اند ، سر در گم کننده باشد .

خب این هم از نوشته جذاب امروز راجع به YouTube ؛ امیدواریم از آن لذت برده باشید

 

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی learnstu دنبال کنید.

 

جمع آوری مطلب :خانم کاشانی

پاسخ دهید