ویندوز ۱۰ بزودی دومین سیستم عامل دسکتاپ محبوب جهان می شود.

ویندوز 10 بزودی دومین سیستم عامل دسکتاپ محبوب جهان می شود.Reviewed by کاظم جوادی on Dec 30Rating: 5.0ویندوز 10 بزودی دومین سیستم عامل دسکتاپ محبوب جهان می شودآمار هایی که از سوی StatCounter متشر شده است نشان می دهد که ویندوز 10 در ماه جاری میلادی رشد خوبی داشته و فاصله ی خود را با ویندوز 8.1 بسیار کم کرده است به طوری که با یک پرش کوچک از آن عبور خواهد کرد و به دومین سیستم عامل دسکتاپ محبوب جهان بدل خواهد شد.

تا به امروز رشد ویندوز ۱۰ بسیار بیشتر از انتظارات و صعودی بوده است و با اینکه همچنان این رشد صعودی است اما کمی از سرعت آن کاسته شده است. با این وجود بسیاری از کارشناسان این کاهش سرعت رشد را آرامش قبل از طوفان می دانند. آرامش قبل از طوفانی که پس از آن شاهد رشد انفجار گونه ویندوز ۱۰ خواهیم بود. کارشناسان تاریخ این افنجار را سال ۲۰۱۶ می دانند، سالی که بسیاری از سازمان ها و کاربران به صورت سیل آسا به استفاده از این سیستم عامل قدرتمند مایکروسافت هجوم خواهند برد.
آمار هایی که از سوی StatCounter منتشر شده است نشان می دهد که ویندوز ۱۰ در ماه جاری میلادی رشد خوبی داشته و فاصله ی خود را با ویندوز ۸٫۱ بسیار کم کرده است به طوری که با یک پرش کوچک از آن عبور خواهد کرد و به دومین سیستم عامل دسکتاپ محبوب جهان بدل خواهد شد. این آمار نشان می دهد ویندوز ۱۰ با در دست داشتن ۱۲٫۴۵ درصد سهم سیستم عامل های دسکتاپ، سومین سیستم عامل دسکتاپ محبوب جهان است و بزودی با پشت سر گذاشتن ویندزو ۸٫۱ به جایگاه دوم نقل مکان خواهد کرد. در حال حاظر ویندوز ۸٫۱ با داشتن سهم ۱۲٫۴۸ درصدی تنها با ۰٫۰۳ درصد از ویندوز ۱۰ پیش است.
پیش بینی می شود در سال نو میلادی جدید با هدیه داده شدن دستگاه های ویندوز ۱۰ ای، سهم ویندزو ۱۰ از بازار سیستم عامل های دسکتاپ جهان افزایش یابد.
windows-10-on-christmas-day-nearly-the-second-desktop-os-in-the-world-498152-2ذکر این نکته قابل توجه خواهد بود که با توجه به نزدیک شدن به پایان مهلت زمانی یکساله دریافت ویندوز ۱۰ به صورت رایگان در تاریخ ۲۹ جولای، بسیاری برای دریافت این سیستم عامل محبوب و قدرتمند هجوم خواهند آورد که این اقدام باعث رشد چشمگیر ویندوز ۱۰ در سال ۲۰۱۶ خواهد شد.

پاسخ دهید