ویندوز ۱۰ با ایکس باکس وان آمد.

ویندوز 10 با ایکس باکس وان آمد.Reviewed by آریانا on Jul 16Rating: 5.0ویندوز 10 با ایکس باکس وان آمد.ویندوز 10 با ایکس باکس وان آمد.

همان طور که می دانید سیستم عامل ویندوزِ مایکروسافت بسیار محبوب و مشهور است. اگر طرفدار شرکت مایکروسافت نیز نبوده باشید، تا کنون حداقل یک بار تجربه‌ی کار با سیستم عامل ویندوز مایکروسافت را داشته‌اید.  هم اکنون نیز احتمالا شما به وسیله ی این سیستم عامل، این خبر را مطالعه می‌کنید! شرکت مایکروسافت در نظر دارد تا سیستم عامل ویندوز ۱۰ را در بسیاری از دستگاه‌ها و پلتفرم‌های مختلف توسعه دهد؛ از این‌رو در اواخر تابستان قادر خواهید بود این امکان برای شما فراهم می شود تا ویندوز ۱۰ را بر روی کنسول ایکس باکس وان خود نصب نمایید.

شرکت مایکروسافت توانسته تجربه‌ی استفاده از ایکس‌باکس را به سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ بیاورد. قرار است ویندوز ۱۰ با تمامی امکانات غنی خود، فرمانروای بسیاری از دستگاه‌ها شود. این سیستم عامل که به زودی کاربران این کنسول ایکس باکس وان خود آن را نصب نمایند، قابلیت اجرای برنامه‌های یونیورسال را هم به همراه خواهد آورد. مایکروسافت در حال حاضر اپلیکیشن Xbox را برای ویندوز در دسترس قرار داده است. به واسطه‌ی این اپلیکیشن، کاربران ایکس باکس می‌توانند با دوستان خود به مکالمه‌ پرداخته و همچنین به کنسول خود متصل شوند.

پاسخ دهید