نکسوس ۴ دارای اندروید ۶

نکسوس 4 دارای اندروید 6Reviewed by جواد on Dec 25Rating: 5.0نکسوس 4 دارای اندروید 6این بار گوگل سعی کرد به کمک سایانوژن اندروید 6 را در نکسوس 4 اجرایی کنند اما فراموش نکنید که محصولاتی همچون نکسوس 5 ، نکسوس 5X ، نکسوس 6 ، نکسوس 6P ،

این بار گوگل سعی کرد  به کمک سایانوژن  اندروید ۶  را  در نکسوس ۴  اجرایی کنند  اما فراموش نکنید  که محصولاتی  همچون نکسوس ۵ ، نکسوس  ۵X ، نکسوس ۶ ، نکسوس ۶P ، نکسوس ۷ (۲۰۱۳) ، نکسوس ۹  و نکسوس  پلی از سری خانواده  نکسوس تاکنون توانسته‌اند  مجوز دریافت اندروید  ۶٫۰٫۱ را  به دست آورند  و این در حالی است که به  گفته  مانتین ویو  این نسخه از پلتفرم  اندروید هیچ‌گاه  برای نکسوس  ۴  و اعضای قبلی آن  عرضه نخواهد شد.

 

حال امروز  سیانوژن  در نسخه جدید  کاستوم رام  خود که بر  پایه اندروید  ۶ مارشملو  توسعه یافته ، تمامی امکانات آن را  برای محصولاتی پشتیبانی  کننده  از جمله نکسوس ۴  به ارمغان خواهد آورد . بدین ترتیب  دارندگان گوشی  هوشمند نسبتاً قدیمی  نکسوس ۴  از هم‌اکنون  می‌توانند  با دریافت و نصب  کاستوم رام   CyanogenMod  ۱۳ طعم اندروید  ۶ مارشملو  را به کمک  سیانوژن بچشند .

 

همان‌ طور که گفته شد  این نسخه از رام  سیانوژن بر پایه اندروید  ۶ توسعه یافته  و دارندگان نکسوس ۴  می‌توانند با دریافت آخرین  نسخه آن در قالب  یک فایل ۲۷۷٫۰۱ مگابایتی  با پسوند nightly ، از اکثر قابلیت‌ های اندروید  مارشملو بهره‌مند  شوند . هرچند این بسته  هم‌اکنون به صورت عمومی  عرضه گردیده ، با این حال وجود  برخی باگ‌ های مشکل ساز  در آن دور از ذهن  نخواهد بود  از این رو پیشنهاد  می‌شود تا به پایداری  رسیدن نسخه نهایی  کمی بیشتر صبر نمایید .

 

پاسخ دهید