نرم افزارهای غیر از اندروید را در دستگاه خود نصب کنید + آموزش

نرم افزارهای غیر از اندروید را در دستگاه خود نصب کنید + آموزشReviewed by جواد on Dec 8Rating: 5.0نرم افزارهای غیر از اندروید را در دستگاه خود نصب کنید + آموزشممکن است که شما از یک برنامه اندرویدی خوشتان آمده و تمایل به دانلود این برنامه و نصب آن بر روی دستگاه هوشمند خود داشته باشید
یکی از مشکلاتی که ممکن است  هر فردی برای نصب برنامه های مورد علاقه خود با آن برخورد داشته باشد  محدودیت برنامه ها برای نسخه های مختلف اندرویدی می باشد .
ممکن است که شما از یک برنامه اندرویدی خوشتان آمده  و تمایل به دانلود این برنامه و  نصب آن بر روی دستگاه هوشمند خود داشته باشید . برخی از سایت ها همانند پلی استور  با توجه به نسخه اندرویدی دستگاه  هوشمند شما اجازه نصب برنامه ها را به شما خواهند داد  که اگر ورژن اندروید شما  پایین باشد در این مورد به مشکل بر می خورید .

ممکن است که شما راه حل دیگری به ذهنتان  رسیده و برنامه نصبی آن را از طریق دیگر سایت های داخلی و  یا خارجی دانلود کنید . تا به اینجا مشکل شما در بدست آوردن  فایل نصبی حل می شود  اما مشکل اصلی برای شما در نصب برنامه می باشد  چرا که اگر نسخه اندروید دستگاه هوشمند شما در محدوده ورژن های مورد نظر برنامه نباشد امکان نصب برنامه بر روی گوشی شما وجود نخواهد داشت.
برای کسانی که با این مشکل  مواجه هستند برنامه  Device  Spoofer  پیشنهاد می شود .
این برنامه  باعث می شود که نسخه اندروید دستگاه هوشمند شما آن چیزی که هست معلوم  نشود و شما بتوانید برنامه های مورد نظرتان را بر روی آن نصب کنید .
کار با این برنامه بسیار آسان است فقط به یاد داشته باشید قبل از تغییر گوشی خود به دستگاه مورد نظرتان ، از اطلاعات گوشی خود یک نسخه پشتیبان تهیه کرده باشید.

پاسخ دهید