مایکروسافت Sway را جایگزین PowerPoint کرد

مایکروسافت Sway را جایگزین PowerPoint کردReviewed by بردیا on Sep 7Rating: 5.0مایکروسافت Sway را جایگزین PowerPoint کردمایکروسافت Sway را جایگزین PowerPoint کرد

مایکروسافت نسخه بتای نرم‌افزار Sway را برای رایانه‌های شخصی و تبلت‌های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز ۱۰ ارایه کرده است.

50

اگر تاکنون از نرم‌افزار PowerPoint برای معرفی پروژه و حضور در سمینارها استفاده می‌کردید، هم‌اکنون زمان آن فرا رسیده است تا محصول جایگزین مایکروسافت موسوم به Sway را مورد استفاده قرار دهید.
نرم‌افزار swayهمراه با سیستم عامل ویندوز ۱۰ روی رایانه‌های شخصی و محصولات اپلی ارائه می‌شود.
این نرم‌افزار به کاربران امکان می‌دهد تا بتوانند اسلایدهای خود را نمایش دهند و آنها را با عکس، ویدیو و متن سازگار کنند وهمچنین تصاویر ویدیویی را از سایت یوتیوب که از زیرمجموعه‌های گوگل محسوب می‌شود استخراج کنند.

همچنین این امکان وجود دارد تا عکس‌ها از شبکه اجتماعی Vine به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های توئیتر گرفته شود و موسیقی‌های دلخواه نیز از سایت Soundcloud بارگذاری شود تا در مجموع یک اسلاید کارآمد مورد استفاده قرار گیرد.
کاربران با Sway همچنین می‌توانند محصول نهایی را به صورت مستقیم روی شبکه‌های اجتماعی بگذارند.

در حالی که تحلیلگران بازار Sway را جایگزینی برای نرم‌افزار قدیمی PowerPoint می‌دانند، دیگر کارشناسان از این محصول به عنوان پاسخ مایکروسافت به نسل جدید نرم‌افزارهای رقیب از جمله Canva و Prezi یاد می‌کنند.

51نسخه بتای نرم‌افزار Sway برای رایانه‌های شخصی و تبلت‌های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز ۱۰ ارائه شد. کاربران آیفون و iPad اپل نیز می‌توانند این نرم‌افزار را روی مرورگر اینترنتی مورد استفاده قرار دهند.

پاسخ دهید