ماشین خود را هوشمند و لوکس کنید

ماشین خود را هوشمند و لوکس کنید
ماشین خود را هوشمند و لوکس کنیدReviewed by جواد on Dec 15Rating: 5.0ماشین خود را هوشمند و لوکس کنیدماشین خود را هوشمند و لوکس کنید

Exploride  یک نمایشگر هشداری  بصورت پرتابل  که در جلوی راننده بر روی هر  ماشینی قابل نصب است . این دستگاه همانند چیزی  است که در ماشین های  خیلی لوکس می بینید .

 

ماشین خود را هوشمند و لوکس کنید

این محصول به شما امکان  دسترسی به نقشه ، موزیک ، تماس ها  و پیام هایتان را می دهد . همچنین این دستگاه قابلیت کنترل منو ، از طریق حرکات  دست را نیز داراست که این راهی  بسیار امن تر نسبت  به خم شدن  و فشار دادن  صفحه در حین رانندگی است .

این دستگاه  تمامی سیستم های  سرگرمی و اطلاع رسانی  و مسیریابی ماهواره ای  و همچنین گوشی های  هوشمند را در یک سیستم یکپارچه جمع آوری کرده است  که شما مجبور نشوید  ذهن و حواس خود را  بین سیستم های مختلف تقسیم کنید .

این محصول  سعی بر این نداشته که  تمامی قابلیت هایش  را از طریق نرم افزارهای خودش  در اختیار بگذارد که  این تصمیم بنظر عاقلانه ای  بوده است . برای نقشه این دستگاه از   Google Maps  بهره می گیرد  و برای موزیک امکان  دسترسی به Spotify و  Pandora قرار داده شده است . اگرچه این محصول نرم افزارهای خودش  را نیز دارد و امکان  دسترسی به فایل هایتان را از  طریق فضای ابری به شما می دهد . این گدجت  همچنین دارای یک دوربین است  که به ظبط تصاویر اشخاصی که پشت فرمان  می نشینند می پردازد .

این دستگاه هم چنین  اطلاعاتی از وضعیت سلامت ماشین  و مقدار سوخت و …  به شما می دهد  و نیز می توانید از آن  بعنوان یک ۴G  hotspot استفاده کنید  که بدین وسیله سرنشینان خودرو می توانند  دسترسی به Wi-Fi بدون  استفاده از دیتا سیم  کارتشان داشته باشند .

از نقطه نظر طراحی ، این دستگاه دارای یک صفحه نمایش شفاف شیشه ای مانند ۶ اینچی است  که حس محصولات آینده را به شما القا می کند . با کشیدن  دست به بسمت بالا ، پایین، چپ، راست می توانید آن را کنترل  کنید و یا از طریق سیستم صوتی  با صدای خود به کنترل آن بپردازید .

ماشین خود را هوشمند و لوکس کنید

پاسخ دهید