رونمایی مایکروسافت از استارتر جالب ویندوز ۱۰

رونمایی مایکروسافت از استارتر جالب ویندوز ۱۰Reviewed by بردیا on Sep 15Rating: 4.5رونمایی مایکروسافت از استارتر جالب ویندوز ۱۰رونمایی مایکروسافت از استارتر جالب ویندوز ۱۰

مانند هر نسخه دیگری از ویندوز، شرکت مایکروسافت تصویر زمینه دسکتاپ (wallpaper) ویژه ای را برای ویندوز ۱۰ تهیه کرده است .
مایکروسافت برای ویندوز ۸ از تصویر گل بابونه به عنوان تصویر پشت زمینه ویندوز ۸ و در ویندوز ویستا از تصویر شفق الهام گرفت ، در ویندوز ۱۰ تصویر زمینه چیزی شبیه به ویندوز ۷ خواهد بود . اما این تصویرفقط همان لوگوی قدیمی مایکروسافت در ویندوز ۷ نیست.
مایکروسافت آن‌طور که در ویدئوی کوتاهی که از پشت صحنه ساخت تصویر بک‌گراند ویندوز ۱۰ منتشر کرده است ، اینبار برای تهیه تصویر پس‌زمینه ویندوز ۱۰ سفری به یک استودیو عکاسی در سان‌فرانسیسکو داشته است. این استودیو از تکنیک های دوربین نقشه برداری، لیزر، و مه و پروژکتور و چراغ‌های LED برای ایجاد تصویر  استفاده کرده اند.
آن طور که در این ویدئو دیده می شود مایکروسافت برای تهیه تصویر پس زمینه پیش فرض ویندوز زمان بسیار طولانی را صرف کرده است و بحث ها و کارشناسان و گرافیست‌ها و نظریه پردازان ، ایده های مختلفی را در تمام مراحل با یکدیگر نموده اند چرا که میلیون ها نفر در سراسر دنیا تا مدت کوتاهی دیگر می بایست هنگام شروع به کار ویندوز در دسکتاپ خودشان با این تصویر روبه رو شوند و احتمالا تا چند سال با آن همراه شوند.
تصویر نهایی عبارت است از یک تصویر تاریک و مبهم از لوگوی ویندوز که با نور لیزر و مه در اطراف لبه های لوگو ، جلوه پیدا می‌کند و بر خلاف تصور شما تصویر wallpaper ویندوز ۱۰ با استفاده از فتوشاپ درست‌نشده است! و یک تصویر واقعی با جلوه‌های ویژه واقعی است .

پاسخ دهید