رقابت گوگل با فیس بوک

رقابت گوگل با فیس بوکReviewed by جواد on Dec 25Rating: 5.0رقابت گوگل با فیس بوکبا استفاده از نرم افزارجدید غول اینترنت ( گوگل ) ، کاربران می توانند با ارسال پیامی به ربات ها ، هر گونه اطلاعاتی که از اینترنت می خواهند ، دریافت کنند

با استفاده از  نرم افزارجدید غول اینترنت  ( گوگل ) ، کاربران می توانند  با ارسال پیامی به  ربات ها ، هر گونه اطلاعاتی که از  اینترنت می خواهند ، دریافت کنند .
به گزارش  وال استریت ژورنال ، برنامه های این سرویس  جدید جبهه رقابتی تازه ای  در بین شرکت های اینترنتی  گشود . گوگل یکی  از ماشین های  جستجوگر مشهور جهان  است که بیش  از ۹۰ درصد  بازاریابی های  جهان را به خود  اختصاص داده است .
از رقبای  مشهور این موتور  جسجوگر می توان  به یاهو ، بینگ و   Ask.com. اشاره کرد .

اگر چه هنوز گوگل از  طرح جدیداش اطلاعی  نداده است  ولی به نظر می رسد که  سرویس جدید قرار است  سیستم ربات ها  را با نرم افزار پیام رسانی  که به تمام  سوالات  شما پاسخ می دهد  ادغام کند .

از طریق  این پیام رسان کاربران می توانند  نه تنها با دوستان  خود چت کنند ، بلکه با ربات های  موجود به گفتگو بپردازند . این ربات ها سوالات  کاربران را در اینترنت جستجو کرده  و کاربران را به وب سایت های  مربوطه هدایت می کنند .

 

پاسخ دهید