حذف پوشه های Library در ویندوز ۱۰

حذف پوشه های Library در ویندوز ۱۰Reviewed by جواد on Dec 18Rating: 5.0حذف پوشه های Library در ویندوز ۱۰هنگامی که پنجره This PC یا به اصطلاح "My Computer" را در ویندوز ۱۰ باز می کنید ، به غیر از فهرست درایور های هارد دیسک و دیسک نوری

هنگامی که پنجره  This PC  یا به اصطلاح  “My Computer”  را در ویندوز ۱۰ باز می کنید ، به غیر از فهرست درایور های هارد  دیسک و دیسک نوری ، یکسری پوشه های دیگر به  عنوان مجموعه  Library که  شامل پوشه های  Desktop ، Documents ، Downloads  و …  هستند نیز مشاهده می کنید .

وجود  این پوشه ها می تواند  دسترسی شما را به مکان های مورد  نظر آسان کند ، اما اگر فکر می کنید  که وجود پوشه های مجموعه  Library جز شلوغ کردن  محیط This PC کاربرد  دیگری ندارند ، برای حذف این  پوشه ها در ادامه با ما  همراه باشید .

برای  حذف پوشه های مجموعه Library  از محیط  This PC، روش های متعددی وجود دارد  که راحت ترین این روش ها استفاده  از یک ابزار کم حجم  به اسم This PC Tweaker است . برنامه This PC Tweaker این امکان  را به شما می دهد  که تنها با چند کلیک ساده  پوشه های مذکور را حذف کنید . همچنین با استفاده  از همین برنامه می توانید  دیگر پوشه های کامپیوتر خود را اضافه کرده  و یا تنظیمات را به حالت  اولیه بازگردانی کنید .

برای شروع کار ، ابتدا This PC Tweaker را از پایین همین مطلب دانلود کنید . سپس فایل دریافت  شده را از حالت فشرده  خارج کرده و بسته  به نوع ویندوز خود برنامه  This PC Tweaker  را اجرا کنید . اکنون در برنامه ، پوشه های مجموعه Library را انتخاب  کرده و برای حذف بر  روی گزینه Remove Selected  کلیک کنید .

 

382

 

با انجام عمل بالا ، پوشه های مورد نظر  حذف خواهند شد  و محیط  This PC شما به  صورت زیر نمایش داده می شود .

 

3823

 

 

نکات برنامه  This PC Tweaker:

۱-  برای  بازگردانی تنظیمات به حالت اولیه گزینه  Restore Defaults را انتخاب کنید .
۲-  برای  افزودن پوشه های دیگر به  محیط  This PC از گزینه Add Custom Folder  استفاده کنید .

 [download id=”5946″]

بروز ترین اخبار دنیای تکنولوژی را در کانال رسمی learnstucom دنبال کنید

پاسخ دهید