اپلیکیشن هایی برای ترک اعتیاد به تلفن همراه

اپلیکیشن هایی برای ترک اعتیاد به تلفن همراهReviewed by آریانا on Jul 16Rating: 5.0اپلیکیشن هایی برای ترک اعتیاد به تلفن همراهاپلیکیشن هایی برای ترک اعتیاد به تلفن همراه

شاید خود ما هم بی خبر باشیم که مدتهاست به گوشی خود اعتیاد پیدا کرده ایم. در دنیای امروز تعداد زیادی از کاربران اینترنت ، گوشی همراه و انواع مختلف  تکنولوژی و اطلاعات دچار این اعتیاد شده اند و خود هم از این موضوع بی خبرند. اگر شما هم از آن دسته کاربرانی باشید که دلتان نمی آید از گوشی خود جدا شوید، با ما همراه شوید.  ما در این مطلب برای شما اپلیکیشن هایی را معرفی می کنیم که بتوانید با کمک آنها از شراعتیاد به گوشی همراه خود رهایی یابید.

هر چند هیچ کدام از این اپلیکیشن ها به اندازه خاموش کردن گوشی تأثیرگذار نمی باشند. اما شاید جذابیت این برنامه ها بتواند بر ضعیف بودن اراده افراد غلبه نماید.

اولین  اپلیکیشن   Flipd می باشد.

این برنامه رایگان و سازگار با اندروید، کنترل تلفن همراه شما را کاملا در دست می گیرد و می تواند جایگزین قفل آن شود. شما می توانید به کمک این اپلیکیشن به پیامک ها و تماس های ضروری خود دسترسی داشته باشید و همچنین زمان قفل شدن و مدت قفل شدن گوشی همراه را نیز تنظیم و کنترل نمایید و یا حتی گوشی فرزندانتان را هم می توانید به همین نحو قفل و کنترل نمایید.

دومین اپلیکیشن  AppDetox می باشد.

این اپلیکیشن ها دقت بالایی دارد و هنگامی که شما نیاز به تمرکز روی کار خاصی را دارید، برنامه های حواس پرت کن شما را محدود می نماید. مثلا اگر شما یک نامه مهم ارسال نمایید، امکان استفاده از شبکه های اجتماعی را نخواهید داشت و یا تنظیمات را به گونه ای انجام دهید که در تعطیلات امکان دسترسی خود را به ایمیل های کاری محدود نمایید. اما در مورد نخوه کار این برنامه می توان گفت که تنظیمات این اپلیکیشن اندرویدی که رایگان هم می باشد بر مبنای تعداد موارد باز کردن یک برنامه و زمان صرف شده صورت می گیرد.

سومین  اپلیکیشن  Moment  می باشد.

این  اپلیکیشن  سازگار با آیفون و آی پد، با بررسی کردن میزان استفاده شما از گوشی و تبلت، اطلاعات آماری در مورد کاربرد هر یک از اپلیکیشن در اختیارشما قرار می دهد. مثلا اگر شما چند بار به تماسهای مختلفی پاسخ دهید، می توانید برهمین اساس محدودیت هایی را برای استفاده از امکانات مختلف گوشی تنظیم و اعمال نمایید. البته استفاده از این نرم افزار مقداری هزینه دارد.

چهارمین  اپلیکیشن  Offtime می باشد.

شما به کمک این  اپلیکیشن  رایگان اندرویدی به جای بلوکه کردن برنامه های وقت گیر، این برنامه ها را فیلتر و محدود نمایید و همزمان با این کاراز پیام های مربوط به فعالیت برنامه های مختلف نیزمطلع شوید. برخی قابلیته ای این برنامه توسط پرداخت پولی فعال می گردد.

پنجمین  اپلیکیشن  Screen Time Control می باشد.

این  اپلیکیشن   رایگان قابل استفاده در گوشی های اندرویدی جهت کنترل گوشی و محدود کردن خود و کودکانتان استفاده نمایید. و به وسیله این برنامه جلوی استفاده مکرر از برنامه های وقت گیر گرفته خواهد شد.

پاسخ دهید