اندکی در باره اپل واچ (قسمت اول)

اندکی در باره اپل واچ (قسمت اول)Reviewed by آریانا on Jul 16Rating: 5.0اندکی در باره اپل واچ (قسمت اول)Apple Watch یکی از جدیدترین محصول اپل است .این گجت هم یک آی‌پاد است که آن را روی دست بسته‌ایم هم یک گجت برای گوشی‌های آی‌فون و هم کنترل کننده سلامت و تناسب اندام .

یک ماهی از روانه شدن apple Watch به بازار می گذرد.

Apple Watch یکی از جدیدترین محصول اپل است .این گجت هم  یک آی‌پاد است که آن را روی دست بسته‌ایم هم یک گجت برای گوشی‌های آی‌فون و هم  کنترل کننده سلامت و تناسب اندام .اپل واچ در بازار رغبایی هم دارد .مانند شرکت‌های بزرگ تکنولوژی مانند سونی، مایکروسافت، موتورلا،سامسونگ و… که مدل‌های مختلفی از ساعت هوشمند خود را تا کنون معرفی کرده اند . سوال این است که آیا اپل می تواند موفق باشد.

ساعتی در مدل‌ها و طرح‌های مختلف

اپل واچ در دارای سه مدل مختلف است که در دو سایز ارائه شده است .این ساعت بسته به یکی از انواع شش ورژنش قیمتی حدود ۳۴۹ دلار دارد. البته قیمت نسخه‌های ویژه‌ این ساعت که در آن طلای ۱۸ عیار نیز به کار برده شده قیمتی برابر ۱۷ هزار دلار دارد .یکی از اهداف بلند پزوازانه اپل ورود به بازار جواهرات می باشد.

اندازه‌های مختلف آن ۴۲ و ۳۸ میلی متر  می باشد که دو سایز معمول زنانه و مردانه یا بزرگسال و کودک ارائه شده است. بند این ساعت نیز از طراحی‌های متنوعی دارد. شبکه‌ای فلزی از زنجیره‌های Milanese با آهن‌ربا، یک بند چرمی  که به‌صورت اتوماتیک به بدنه وصل است ،بند فلز ، چرم بندهای ساعت و یک بند اسپرت در رنگ‌های مختلف روشن. همچنین حالاهم زمان با ارائه این ساعت باید انتظار ارائه صدها مدل دیگر را از سوی سازندگان غیررسمی داشت. اپل واچ طوری طراحی شده که کاربران کمتر به آی‌فون خود نگاه خواهند .کرد شما می‌توانید با نمایشگر کوچک ساعت اکثر کارهای مربوط به گوشی را انجام دهید. تحلیلگران پیشبینی کرده اند ساعت اپل عادت استفاده گوشی را از کاربران کم کند.

پاسخ دهید