آموزش برنامه نویسی اندروید توسط گوگل

آموزش برنامه نویسی اندروید توسط گوگلReviewed by آریانا on Aug 29Rating: 5.0آموزش برنامه نویسی اندروید توسط گوگلدوره‌ی آموزشی برنامه نویسی اندروید گوگل

امروزه گسترش استفاده از تلفن های همراه و همچنین اپلیکیشن های آنها بر کسی پوشیده نیست زیرا استفاده از این اپلیکیشن ها دیگر با زندگی ما عجین شده است. همه ی ما روزانه از تعداد زیادی از این برنامه ها استفاده می کنیم. آیا تا به حال از خود پرسیده اید که شما هم می توانید برنامه نویسی این اپلیکیشن ها را بیاموزید و یا اینکه یک برنامه اندرویدی را خودتان طراحی و برنامه نویسی کنید و یا حتی اینکه از این راه درامدی داشته باشید؟

ما به شما می گوییم که یادگیری برنامه‌نویسی اندروید و تولید اپلیکیشن‌ها چندان هم ساده نیست، به ویژه اینکه اگر با برنامه‌نویسی  آشنایی نداشته باشید. اگر در اینترنت و وب سایت های آموزشی چرخی زده باشید آموزش های زیادی در این زمینه در اختیارتان قرار می گیرد. شرکت گوگل هم وارد عرصه ی آموزش برنامه نویسی اندروید شده تا با هموار کردن مسیر آموزش، برنامه‌نویسی اپلیکیشن‌های اندرویدی را برای کاربران مبتدی فراهم کند.

کمپانی گوگل دوره‌ی بدون مدرک اصول اندروید (هفته‌ی اول رایگان) در Udacity  را برای آموزش برنامه نویسی اندروید برای شما فراهم می کند. گوگل تصمیم دارد از متخصصان خود برای نوشتن اپلیکیشن‌های ساده‌ی اندرویدی استفاده کند و نیازی نیست نسبت به کدنویسی دانش قبلی داشته باشید.

شما با استفاده از این دوره آنلاین می توانید به اندازه‌ی کافی با اندروید استودیو آشنا شوید و در زمان مورد نظر برنامه‌ی خود را به اتمام برسانید. پرواضح است که شما نمی توانید اپلیکیشنی در حد اینستاگرام تولید کنید ولی می‌توانید در برنامه‌نویسی اندروید به سطح خوبی برسید.

شما پس از گذراندن دوره رایگان، می توانید با پرداخت هزینه از آموزش‌های بیشتر و مشورت‌های شغلی بهره‌مند شوید و اگر تصمیم داشتید که از این به بعد یک توسعه دهنده اپلیکیشن اندروید باشید، در دوره‌ی بدون مدرک برنامه‌نویسی اندروید مبتنی بر فرصت‌های شغلی نیز شرکت کنید. اگر شما جزء ۵۰ نفر برتر باشید که دوره‌ی پایه را با موفقیت به پایان می‌رسانند، آن گاه گوگل به شما گواهی پایان دوره را اهدا می‌کند.

با اینکه تولیدکنندگان سیستم عامل‌ها، ابزارهای مختلفی را برای شروع کار برنامه‌نویسی و تولید اپلیکیشن در اختیار کاربران قرار می‌دهند ولی کمتر پیش می‌آید که نحوه‌ی استفاده و آموزش این ابزارها را برای افراد مبتدی منتشر کنند.

با توجه به اینکه می‌دانیم اپل نیز تصمیم گرفته به افراد مبتدی و کودکان برنامه‌نویسی را بیاموزد، نظر شما درباره‌ی اقدام گوگل چیست؟

 

 

پاسخ دهید